Wydarzenia sportowe

Brak wydarzeń
Start

KS Czarni Jaworze - Zapora Wapienica 1:2

W dzisiejszym derbowym meczu Czarni Jaworze ulegli Zaporze Wapienica 1:2 (0:1). W 1. min. Kobza z wolnego obok bramki. Po 30 minutach Zapora strzela nad bramką. W 33. min. zawodnik Zapory na poprzeczką. W 35. min. pada pierwsza bramka dla gości. Gracz przyjezdnych, Lis wpada w pole karne i pakuje w okienko bramki strzeżonej przez Turka. Siedem minut później Stronczyński obok bramki.  W doliczonym czasie gry pierwszej połowy goście głową obok słupka. Wynik do przerwy 0:1. W drugiej odsłonie gry, a konkretniej w 53. min Zagórski obok słupka. Dwie minuty później Wacławski z wolnego broni Korzus. W 60. min. Zapora z wolnego nad poprzeczką. W 73. min. Sławomir Szymala pojawia się na boisku. Siedem minut później za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę sędzia wyrzucił obrońce Czarnych, Filimowskiego. W 85. min. pada gol wyrównujący. Wcześniej wspomniany Szymala otrzymuje piłkę wywalczoną w narożniku pola karnego przez Zagórskiego i bez problemów pakuje do siatki obok interweniującego Korzusa. W pierwszej doliczonej minucie sędzia ukarał najpierw żółtą za wykopanie piłki, a następnie czerwoną dla popularnego Śruby, strzelca bramki dla jaworzan. Chwilę potem pada zwycięski gol dla Zapory. Piłka wrzucona rozpaczliwie z rzutu wolnego, wykonywanego przez bramkarz gości trafia na głowę Wójtowicza, a ten tyłem głowy kieruje futbolówkę do bramki obok bezradnego Turka. Mecz, który przyniósł wiele kontrowersji, zakończył się porażką jaworzan 1:2. Wielka szkoda tego punktu. Może w następnej kolejce uda się zdobyć komplet punktów. Nasz drużyna w niedzielę uda się do Pisarzowic na mecz z tamtejszym Pionierem.

Czarni Jaworze - Zapora Wapienica 1:2 (0:1)

0:1 Lis 35. min.

1:1 Sławomir Szymala 85. min.

1:2 Wójtowicz 90. min.