Wydarzenia sportowe

Brak wydarzeń
Start

Orzeł Kozy - KS Czarni Jaworze 1:1

W sobotnie popołudnie Czarni Jaworze zremisowali w Kozach z tamtejszym Orłem 1:1 (0:0). Po 30 sekundach gry Gwóźdź uderza zza pola karnego, broni bramkarz miejscowych. Kilka sekund później z problemami wybija bramkarz Orła wrzutę z prawej strony Rybarskiego. W 4. min. Sosna z woleja, lecz tym razem górą golkiper. Minutę później Wacławski z wolnego, na rzut rożny wybija bramkarz. W 7. min. Orzeł strzela nad bramką. W 13. min. Gwóźdź z wolnego nad poprzeczką. Dwanaście minut później Wacławski trafia z rzutu wolnego w poprzeczkę, poprawka Rybarskiego nieskuteczna. W 29. min. Sosna zatańczył z obrońcą gospodarzy i po jego nodze uderza w poprzeczkę. W 35. min. Gwóźdź z dystansu, broni bramkarz. W 44. min. gracz Orła wychodzi sam na sam z Turkiem, ten drugi skutecznie interweniuje. W doliczonym czasie gry miejscowi obok słupka. Pomimo dobrej gry jaworzan wynik do przerwy 0:0. Cztery minuty po wznowieniu gospodarze uderzają w boczną siatkę. W 53. min. Zagórski głową obok słupka. Po godzinie gry Turek palcami przenosi futbolówkę nad poprzeczkę. W 64. min. dobra interwencja Turka, po rzucie wolnym wybija na rzut rożny. Minutę później Sosna z woleja, broni golkiper. W odpowiedzi piłka po nodze Wacławskiego mija spojenie słupka z poprzeczką bramki Turka. W 67. min. Sosna obok słupka. Minutę później pada pierwszy gol, niestety dla kozian. Gracz Orła omija Turka i pakuje piłkę do pustej bramki. W 80. min. Orzeł z dystansu, obok słupka. Pięć minut później Szewczyk uderza prosto w golkipera. W 86. min. Turek broni fenomenalnie w sytuacji sam na sam. Kiedy wszyscy czekali na ostatni gwizdek sędziego, jaworzanie przeprowadzili akcję dającą remis! Kobza z autu do Szewczyka, ten wpada w pole karne, wystawia piłkę do Szymali, a ten bez problemów pakuje piłkę do pustej bramki. Po bramce dla Czarnych arbiter zakończył to emocjonujące spotkanie. Cieszy wynik, choć można mówić o małym niedosycie. Liczę, iż skuteczność wkońcu wypali w następnym meczu, w którym to na stadionie Drzewiarza w jasienicy podejmiemy w spotkaniu derbowym Zaporę Wapienicę. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Orzeł Kozy - Czarni Jaworze 1:1 (0:0)

1:0 Orzeł 68. min

1:1 Sławomir Szymala 90.+3. min.