Wydarzenia sportowe

Brak wydarzeń
Start

KS Czarni Jaworze - Żar Międzybrodzie 1:0

W pierwszym meczu w tym sezonie Czarni Jaworze pokonali Żar Międzybrodzie Bialskie 1:0 (0:0). Pierwsza połowa w wykonaniu obu ekip była senna. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. W 2. min. Gwóźdź strzela obok bramki. W 15. min. strzał Gucwy mija słupek bramki. Goście w 20 min. stworzyli pierwszą akcję na bramkę Turka, lecz strzał pewnie broni golkiper. Pięć minut później Wacławski trafia w poprzeczkę. W 28. min. Gucwa strzela prosto w bramkarza. W 35. min. Wacławski z wolnego, bramkarz z trudami broni. Pięć minut później goście wrzucają w pole karne, lecz na posterunku stoi nasz bramkarz. Podobną akcję w 44. min. przeprowadza Gwóźdź, golkiper przyjezdnych również pewnie wyłapuje futbolówkę. Wynik do przerwy 0:0. Po przerwie jaworzanie zdecydowanie mocniej przycisnęli. W 55 min. goście z wolnego prosto w mur. W 58. min. przed stratą gola uratował naszą drużynę refleks Turka. Po godzinie gry Wacławski z wolnego, golkiper Żaru z problemami łapie piłkę. W 65. min. Sosna wychodzi sam na sam, lecz zabrakło mu zimnej krwi, by umieścić futbolówkę w bramce. W odpowiedzi goście strzelają celnie, lecz Turek pewnie broni. W 68. min. Gwóźdź podaje na czysta pozycję do Sosna, ten uderza wysoko nad poprzeczką. Pięć minut później Gwóźdź uderza nad górnym obramowaniem bramki. W 80.min. Mołek zza pola karnego strzela celnie, lecz bramkarz gości nie dał się zaskoczyć. W tej samej minucie na placu gry melduje się trener jaworzan, Sławomir Szymala. Dwie minuty później Filimowski z wolnego podaje technicznie, lecz piłki nie przeciął żaden z graczy Czarnych. W 83. min. jaworzanom udaję się zdobyć bramkę na 1:0. Puszczony w przysłowiową uliczkę Sławomir Szymala sprytnym strzałem umieszcza futbolówkę w bramce. W 87. min. Szymala minimalnie obok słupka. Minutę później goście strzelają prosto w Turka. W doliczonym czasie gry przyjezdni uderzają niewiele obok słupka. Jaworzanie świetnie, bo od zwycięstwa rozpoczynają sezon 2011/12. Cieszy gra, zwłaszcza w drugiej połowie. Mam nadzieję, że również po spotkaniu w Kozach Czarni zapiszą na swoje konto kolejne trzy punkty. Spotkanie z Orłem zaplanowano na przyszłą sobotę (20 sierpnia) o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich na wyjazd.

Czarni Jaworze - Żar Międzybrodzie Bialskie 1:0 (0:0)

1:0 Sławomir Szymala 83 min.